سومین دوره برگزاری جایزه ملی مدیریت انرژی

 


تاریخ ثبت: 1393/09/24

 

بدینوسیله از شرکتهای پیشرو در زمینه مدیریت انرژی صمیمانه دعوت می شود باحضور در نخستین دوره برگزاری "جایزه ملی مدیریت انرژی" ویژه صنایع انرژی‌بر، برگزارکنندگان این طرح ملی را در جهت رسیدن به اهداف آن یاری نمایند.  

اکنون که "سیاست‌های کلی اصلاح الگوی مصرف" و "سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی" ابلاغی رهبر حکیم انقلاب اسلامی و "قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی" مصوب مجلس محترم شورای اسلامی، شرایط لازم را برای برداشتن گامهای اساسی در راستای اصلاح در روند مصرف انرژی فراهم آورده است، بر سر آنیم تا با همت و همراهی شما گرامیان، نسبت به ترویج استانداردهای سیستم مدیریت انرژی و معیارهای مصرف بهینه انرژی و ایجاد انگیزه تشویقی برای صنایع در جهت اعمال مدیریت انرژی و ارتقای آن اهتمام ورزیم.

نظر به برگزاری موفقیت آمیز دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی در سال گذشته و استقبال فوق العاده صنایع مختلف در این خصوص و اعطاء گواهینامه ها و تندیس ها توسط مقامات عالی رتبه سازمان های همکار، آغاز فراخوان سومین دوره    " جایزه ملی مدیریت انرژی" در دست اجرا می باشد.

این جایزه توسط"سازمان مدیریت صنعتی"، با همکاری "سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره‌وری انرژی برق"، "شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت" و "ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری" و  "سازمان ملی استاندارد ایران" با دامنه شمول گروه های 31 گانه صنایع، "تولیدکنندگان محصولات و تجهیزات 10 گانه" ، " ساختمان های غیرمسکونی اداری بزرگ، و پروژه های صرفه جویی انرژی شامل پروژه های بهینه سازی مصرف انرژی " طراحی گردیده و اجرا می شود.

یکی از نقاط قوت مدل جایزه این است که دو ماده 11و 24 قانون اصلاح الگوی مصرف را به‌طور همزمان مورد توجه قرار می‌دهد. بنابراین صنایع انرژی بر با حضور در این طرح ملی، ضمن مشارکت در مسابقه ای ارزشمند برای به دست آوردن رتبه های برتر، ارزیابی جامعی از وضعیت واحد تولیدی خود در زمینه های فنی و سیستمی انرژی به دست می آورند که جز در مقایسه با دیگر رقبا انگیزه بخش نخواهد بود.
 
 
مهلت ثبت نام فراخوان سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی در اسرع وقت
 
علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایند:
 

 

 


منبع خبر:            تعداد بازدید: تعداد مطالعه:862